Зеленський оголосив Всеукраїнський референдум щодо купівлі землі іноземцями

Зеленський оголосив Всеукраїнський референдум щодо купівлі землі іноземцями

Сьогодні, Володимир Зеленський заявив, що долю українських земель будуть вирішувати тільки громадяни України. Іноземці отримають право купувати земельні ділянки виключно через  всеукраїнський референдум. Відповідне відео з’явилось  на сторінках президента у соціальних мережах.

12 листопада Верховна рада розглядатиме питання,  щодо запровадження ринку землі.  Тому Зеленський зазначив:

«Між першим та другим читанням у проект закону будуть внесені правки, згідно з якими право продавати та купувати землю матимуть виключно громадяни України та українські компанії, засновані виключно українськими громадянами. Іноземці отримають право купувати земельні ділянки виключно якщо на це дасть згоду український народ на всеукраїнському референдумі», — заявив президент.

«Найближчим часом Верховна Рада розробить закон, який чітко встановить види та механізми референдуму, який надасть змогу людям вирішувати таке важливе для них питання» – додав президент.

Президент, спираючись на досвід Білорусі, Канади, США, Польщі і ін., де ринок землі впроваджено, зазначив, що таким чином фермери зможуть брати кредити під землю, розширювати своє господарство та залучати до нього інвестиції.

Нагадаємо, сьогодні у Запорізькій області фермери вийшли на протест проти ринку землі

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі