Звідки у Запоріжжі взялись інформаційні путівники?

Звідки у Запоріжжі взялись інформаційні путівники?

Вулиці Запоріжжя стали ще більш ошатними, завдяки інформаційним стендам, які почали встановлювати.

Як повідомляється на сайті Запорізької міської ради, стенди встановлені Туристичним інформаційним центром, у межах конкурсу соціальних ініціатив «Ми- це місто».

Так, на зручних та функціональних стендах розміщуватимуть афіші, які інформуватимуть запоріжан про актуальні події культурного життя міста. На покажчиках також встановлені географічні вказівники з напрямками руху та позначенням вулиць. Анонси найбільш актуальних культурних заходів, концертів і фестивалів, а також інформація про історичні пам’ятки Запоріжжя буде доступною для гостей і містян. Стенди розташовані на найбільш жвавих, туристично привабливих локаціях. Крім того, програма дозволить розповідати про креативні дитячі та молодіжні заходи, соціальні ініціативи, нові туристичні пропозиції й маршрути.

Тендер на виготовлення інформаційних стендів був оголошений Туристичним інформаційним центром у липні. Єдиним учасником та переможцем став ФОП Матяжков Євген Вікторович. Відповідно до договору, 60 тис. грн – кошти з місцевого бюджету, а встановлення – 25 тис. грн коштом ГО «Запоріжжя. Платформа спільних дій», яка функціонує під патронатом «Запоріжсталі».

Слід зазначити, що ФОП Матяжков Євген Вікторович, неодноразово отримував тендера від Департаменту культури та туризму ЗМР (загальна сума замовлень 445,9 тис. грн), а також КП «Туристичний інформаційний центр» (сума замовлень складає 229 тис. грн).

ФОП Мятежков був єдиним учасником закупівлі за переговорною процедурою. Проте, зважаючи на вищевикладену інформацію, постає питання: ФОП Євгена Вікторовича єдиний, хто надає рекламні та дизайнерські послуги?

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі