Звільнення Слепян, інтерв'ю зі співробітником СБУ та протистояння високопосадовців: підсумки дня у Запоріжжі

Звільнення Слепян, інтерв'ю зі співробітником СБУ та протистояння високопосадовців: підсумки дня у Запоріжжі

Про найголовніше 22 жовтня.

Високоповажна посадовиця покидає будівлю Запорізької ОДА: згадати все

11 жовтня поточного року Віталій Туринок направив до Офісу Президента України пропозицію стосовно звільнення Елли Слепян з посади заступниці голови ЗОДА. Через 10 днів ОП надіслав погодження. (Читати)

Хто верховодить етнічним ОЗУ на Запоріжжі: інтерв'ю з чинним співробітником СБУ

Василь Повшук цікавий не лише тим, що може розповісти про «чинну кухню» всередині СБУ та інших правоохоронних органів. Це та людина, яка наживо бачила, як деякі високоповажні посадовці перетворювались на маріонетки в руках представників злочинного угрупування, саме він продовжує протистояти ОЗУ, незважаючи на погрози щодо замаху на його життя. Насправді Повшуку пощастило: він чи не єдиний, хто займався розкриттям справи етнічного угруповування від душі, чесно і безкорисливо. Попри все він залишається офіцером. (Читати)

Кадрові репресії заступника голови Запорізької ОДА набувають нових форм (аудіо)

У розпорядженні видання «Факти Запоріжжя» опинився фрагмент аудіозапису наради, яку проводив заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Володимир Тарасенко з працівниками Департаменту капітального будівництва 18 жовтня 2019 року. Представляємо стенограму запису. (Читати)

Протистояння запорізьких високопосадовців затягується

Гучне протистояння Віталія Туринка та Віталія Гордієнка, за яким уважно спостерігає Запорізька область, можна  схарактеризувати як стабільно критичне. Основні  фігуранти скандалу залишаються незмінними, але тіньові особи додаються, здебільшого  вражаючи своєю вельми хиткою позицією. (Читати)

Режим ігнорування: як високопосадовці «чхають» на проблеми запоріжців

Очільник Запорізької облдержадміністрації вже понад місяць перебуває на своїй посаді, тож можна робити певні висновки з його діяльності.  У цій публікації хочемо навести приклад відношення Віталія Вікторовича до проблем громадян. (Читати)

Китайська компанія допоможе добудувати запорізький міст

21 жовтня Укравтодор підписав Меморандум з китайською компанією «China Road and Bridge Corporation» про спільне будівництво мостового переходу через р. Дніпро у Запоріжжі. Про це повідомили у пресслужбі агентства. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі