Звільнення через Телеграм, перспектива ліфтів і новий відповідальний у Запоріжжі: підсумки дня

Звільнення через Телеграм, перспектива ліфтів і новий відповідальний у Запоріжжі: підсумки дня

Про найцікавіше 30 березня.

Мільйони гривень та дороговартісні годинники: скандальний ексчиновник Запоріжжя оприлюднив декларацію

Ми продовжуємо серію "Задекларовані та щасливі", знайомлячи вас зі статками запорізьких чиновників. Так, сьогодні у нашій рубриці декларація унікальної постаті - ексгубернатора Запорізької області Костянтина Бриля. (Читати)

У Запорізькій області призначили відповідального за ліквідацію наслідків надзвчайної ситуації

Голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Туринок призначив відповідального за роботи з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на регіональному рівні. Крім того, було створено штаб, що, безпосередньо, займатиметься ліквідацією наслідків. (Читати)

Ремонт ліфтів – перспективна угода для посадовців із Запорізької міськради

Ми продовжуємо моніторити електронну систему закупівель Prozorro та знайомити вас з переліком робіт та послуг, які на думку замовників є більш актуальними, ніж забезпечення медичних закладів. (Читати)

Навіщо запоріжанам виходити з дому під час карантину: підсумки соцопитування

Минає 14-ий день карантинного режиму. За цей термін люди "приноровилися" до життя у ізоляції, але  є у цьому плані «розбійники», яким закон не писаний та вони з легкістю розгуляють вулицями міста. Наша редакція вирішила дізнатися  у читачів, чи дійсно так важливо виходити з дому та з якою метою. (Читати)

Голова Запорізької обладміністрації звільнив чиновницю через телеграм-канал

Під час моніторингу реєстру декларацій ми натрапили на повідомлення про суттєві зміни в матеріальному стані, яке 27 березня подала до НАЗК директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької обласної державної адміністрації Марина Барановська. (Читати)

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі