Зв'язки із ОЗУ, відбудова запорізького заводу та боротьба з АЗС: підсумки дня

Зв'язки із ОЗУ, відбудова запорізького заводу та боротьба з АЗС: підсумки дня

Найголовніше за 3 січня

Шлейф зв'язків із ОЗУ: Заступник начальника ГУНП в Запорізькій області звільнився з лав поліції

Під час моніторингу сайту НАЗК ми з’ясували, що заступник начальника управління стратегічних розслідувань Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Бажанов Михайло Юрійович звільнився з органів внутрішніх справ. Більше тут.

Гроші на "смітник": запорізьке КП планує встановити контейнерний майданчик за 60 тис. грн

КП АП «Комунтрансекологія» планує встановлення контейнерного майданчика для твердих побутових відходів та їх роздільного збору. Відповідне повідомлення «Комунтрансекологія» розмістила на веб-порталі Prozoro. На будівництво майданчика виділили 59,8 тис. грн. Більше тут.

На Запоріжжі підприємства «заробили» 1,5 мільйона гривень на утепленні навчального закладу

26 грудня в електронній системі закупівель Прозоро розміщено звіт про укладений договір Комунального закладу «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області про виконання робіт з утеплення зовнішніх стін навчального закладу. За умовами договору від 26.12.2019 р. № 90 ПП «Алекс і Алекс Будівельно-монтажна група» до 31 грудня повинно виконати роботи з утеплення зовнішніх стін по об'єкту «Реконструкція будівлі КЗ «Навчально-виховний комплекс «Основа» Преображенської сільської ради Оріхівського району Запорізької області, вартістю 1,5 мільйона гривень. Більше тут.

Відбудова запорізького заводу: реальність чи мрії? (відео)

Запоріжани пам'ятають цю будівлю як завод "Гамма", на якому виготовляли радіоелектронну продукцію для космічної, авіаційної та атомної промисловості. До такого вигляду підприємство довели банкрутство та приватизація. Більше тут.

Тендер на будівництво мостів призупинено: чи дочекаються запоріжани мостів?

Тендер на будівництво запорізьких мостів оприлюднено ще 26 листопада. За цей час його учасники мали підготувати тендерну документацію, проте проведення аукціону обіцяного 31 грудня так і не відбулось. Більше тут.

У Запоріжжі ведеться боротьба з нелегальними АЗС: 21 об’єкт ліквідовано

У Запоріжжі штаб протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами перевірив на легальну діяльність 274 заправних станцій. Більше тут.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі