З’явились подробиці вбивства пенсіонера у запорізькому геріатричному пансіонаті

З’явились подробиці вбивства пенсіонера у запорізькому геріатричному пансіонаті

Нещодавно у запорізькому геріатричному пансіонаті, 75-річний пенсіонер вбив свого сусіда по кімнаті. Журналісти «Надзвичайних новин» дізналися подробиці інциденту.

Нагадаємо, на місці смертельної події правоохоронці встановили, що загиблим виявився 74-річний чоловік, якого вбив 75-річний пенсіонер який мешкає у пансіонаті. У результаті раптово виниклої сварки старший з опонентів наніс молодшому кілька смертельних ножових поранень в область грудної клітини. Стало відомо, що причиною вбивства послугував пульт від телевізора, який не поділи пенсіонери.

Під час ранкового обходу медсестра помітила, що Володимир не дихає - він був вже мертвий. Експерти стверджують, що смерть чоловіка настала за 8 годин до обходу. Всю ніч в кімнаті поруч з трупом знаходився його сусід Олександр. Виявилося, що між ними розгорівся конфлікт вбивця відмовився перемикати на програму, яку хотів подивитися Володимир. За словами підозрюваного, він захищався, адже загиблий перший на нього напав.  

В якості запобіжного заходу для Олександра суд обрав домашній арешт - він повернеться в геріатричний пансіонат. За вбивство сусіда по кімнаті пенсіонеру загрожує позбавлення волі строком до 15 років.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі