Сегодня - 24.04.2019
Главная>Спорт

Спорт

• Вирішальна гра МФК «Металург»: чи потраплять запорізькі футболісти у Першу лігу

Запоріжці із нетерпінням чекают на головний футбольний матч сезону. Захід заплановано на 25 квітня. Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

• Спорт
  • Запорізькі волейболістки вибороли друге місце у Чемпіонаті України

Жіноча волейбольна команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» у 28 чемпіонаті України серед команд Супер Ліги посіла ІІ місце, завоювавши кубок та срібні медалі. Про це повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

• Общество
    • Спорт
  • У Запоріжжі пройде фінал Чемпіонату України з гандболу

У Запоріжжі відбудеться заключна частина Чемпіонату України з гандболу. Про це повідомляє сайт Спорт.

• Спорт
  • Запорізька спортсменка принесла Україні золото у змаганнях зі стрибків у воду

З 15 по 20 квітня у Центрі Спорту "Ліко" у Києві проходить Відкритий Кубок України зі стрибків у воду. Про це повідомляється на сайті Запорізький спорт.

• Спорт
  • Приїхали, поборолись та перемогли: запорізькі спортсмени посіли перше місце у міжнародному турнірі

Запорізькі борці вибороли перші місця на міжнародних змаганнях у Хорватії. Про це повідомляється на сайті ТРК Алекс.

• Спорт
  • Збірна України з гандболу за крок до чемпіонату Європи-2020

Національна збірна України з гандболу готується до матчів кваліфікації на чемпіонат Європи-2020. Вже за традицією левову частку збірної поповнили гравці шестиразового чемпіона України, а також плей мейкери ще двох запорізьких клубів ЗТР та ЗНТУ-ЗАБ. Про це повідомляє ТРК "Алекс".

• Спорт
  • Вирішальна гра: у Запоріжжі відбудеться найчікуваніший футбольний матч

12 квітня, у п'ятницю, у Запоріжжі відбудеться найочікуваніший спортивний захід - гра запорізького "Металургу" із "Миколаєвом". Про це повідомляє прес-служба Запорізької міської ради.

• Спорт
  • Запорізький МФК "Металург" розпочав сезон із перемоги

6 квітня у Запоріжжі на "Славутич-Арені" пройшов футбольний матч у рамках Другої ліги Чемпіонату України між командами "Металург" Запоріжжя та "Кристал" Херсон. Про це повідомляє сайт Спорт.

• Спорт
  • У Запорізькій області пройшов Восьмий обласний турнір з боксу

Восьмий обласний турнір з боксу пройшов на території Запорізької області у смт. Балабине. Він є одним з відбіркових етапів перед всеукраїнськими змаганнями. Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної ради.

• Спорт
  • Хокеїсти з Запоріжжя вибороли перемогу у відкритому міському турнірі

31 березня у Запоріжжі відбувся відкритий міський турнір із хокею, в якому взяли участь 6 команд. Серед них команди з Запоріжжя, Оріхова та Мелітополя. Переможцем турніру стали запорізькі хокеїсти з команди «Січ». Про це повідомляє прес-служба Запорізької міськради.

• Спорт
  • Запорізькі фехтувальники привезли 2 бронзи із Всеукраїнського турніру

Запорізькі спортсмени прийняли участь у Всеукраїнському турнірі "Ліга Миронюка В.В." з фехтування на шпагах серед юнаків та дівчат "Горець". Про це повідомляє сайт Спорт.

• Спорт
  • 8-річний запоріжець став бронзовим призером у Чемпіонаті України з шашок-64

У Полтаві пройшов Чемпіонат України з шашок-64. Участь приймали юнаки та дівчата категорії "Юніор". Про це повідомляє сайт Спорт.