Запорізька влада покращує екологію спільно з промисловістю: питання «як»?

Запорізька влада покращує екологію спільно з промисловістю: питання «як»?

Запорізька міська рада врешті-решт визначилась як покращити екологічний стан міста.

Так, на сайті ради оприлюднений проєкт рішення міськвиконкому, датований від 24.10.19 р. «Про схвалення угоди про спільні дії у сфері покращення стану довкілля м. Запоріжжя».  

В угоді не зазначено жодних конкретних дій, лише загальні напрямки: боротьба з амброзією, зменшення викидів в повітря та воду, збільшення зелених насаджень.

Яким саме чином це буде впроваджуватись невідомо. Складається враження, що міська влада через чотири роки зрозуміла необхідність спільних з промисловими підприємствами міста дій по покращенню екологічного стану. До цього часу вона самостійно «активно» працювала над цим питанням, однак жодних ефективних дій у сфері покращення якості атмосферного повітря за останні роки не проведено. І для визначення цього достатньо подивитись на небо сіро-коричневого кольору над головою.

Можна припустити, ухвала цієї угоди лише імітація бурхливої діяльності міської влади у сфері екології перед місцевими виборами. Проблема в тому, що в питаннях екологічного стану нашого міста, мешканцям не потрібні «програми», «угоди», «проєкт», аби зрозуміти чи покращився стан атмосферного повітря чи ні – достатньо подивитись вгору.

Однак, представники міськради стверджують, що показники абсолютно в нормі, і хвилюватись не має причин.

Так, у Шевченківському районі мешканці протягом декількох останніх днів страждають від сильного запаху газу. У зв'язку з цим в мерії провели термінові наради, однак, поки що це не допомогло визначити причину їдкого "аромату". Більш того, 12-го листопада, радник міського голови Валерій Едель, порівняв запорізьке повітря з курортним на Мальдівах.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі

Коментарі