Збірна України з футболу достроково вийшла до фіналу Євро-2020

14 жовтня у Києві відбувся відбірковий матч Євро-2020, у якому змагалися збірна України та Португалії. Україна одержала перемогу та достроково вийшла до фіналу чемпіонату.

Українській збірній достатньо було нічиєї для виходу у фінал, адже команда вже мала 16 очок і очолювала групу В. Перемога у матчі гарантувала українцям перше місце у групі.

На 27-й хвилині збірна України отримала первагу над суперниками, але на 72-й хвилині Португалія зрівняла рахунок. Попри це українці здобули перемогу 2:1, набрали 19 очок і достроково вийшли до фінальної частини.

Зазначимо, що учасниками команди-переможниці є троє випускників академії "Металург" - захисник Едуард Соболь, півзахисник Тарас Степаненко і захисник Сергій Кривцов. Редакція видання "Факти Запоріжжя" вітає збірну України із заслуженою перемогою.

Будьте в курсі подій, читайте новини «Факти Запоріжжя» у ТелеграміФейсбуці та на Ютуб-каналі